Pożyczka online to szybka pożyczka

Pożyczka online

Pożyczka online

Pożyczka online – magia dwóch słów, które działają na wyobraźnię wielu klientów poniżej 35 roku życia (starszych też). Bez wychodzenia z domu, bez zaświadczeń, bez kłopotu – pożyczka na miarę XXI wieku. To kolejny mit któremu warto poświęcić kilka minut i wyjaśnić, dlaczego pożyczka online nie jest dla wszystkich.

Pożyczka online

Kto ma szansę na otrzymanie pożyczki online w tak komfortowy sposób?

Masz dobrą historię w BIK, BIG, masz umowę o pracę na czas nieokreślony – to z pewnością otrzymasz pożyczkę online. Zaraz, zaraz, dobra historia w BIK, czyli jaka?

Musi to być dobra historia z punktu widzenia banku – czyli, że brałeś wcześniej kredyty i spłacałeś je w terminie. A jeżeli nie brałeś kredytów, to może kupiłeś coś na raty. To też się liczy. A jeśli miałeś kredyt i kupiłeś coś na raty i spłaciłeś te zobowiązania bez opóźnień i masz stałą pracę, to jest to dla banku dobra historia. Nawet bardzo dobra – pożyczkę otrzymasz bez problemu. Wystarczy, że wprowadzisz do systemu banku swoje dane osobowe. Wrażliwe dane. I pożyczka zostanie przelana na twoje konto w ciągu 24 godzin.

Oczywiście internetowa strona banku opatrzona jest w pasku na górze przeglądarki internetowej zieloną kłódką, co oznacza, że dane są bezpieczne. Owszem przesyłane dane są bezpieczne, ale czy ty masz bezpieczny komputer? Czy masz aktualny program antywirusowy, antyszpiegujący, itp. Czy masz włączone wszystkie zabezpieczenia, które uniemożliwią kradzież twojej tożsamości. A może otwierałeś jakiegoś dziwnego e-maila kilka dni wcześniej? Uruchamiasz regularnie program antywirusowy, dbasz o aktualizację systemu? Jeśli tak, to jesteś bezpieczny, ale powinieneś być tego pewny na 100%, bo jeśli gdzieś jest luka w bezpieczeństwie to tylko po twojej stronie, a nie po stronie banku, który zatrudnia armię informatyków.

“A jeśli moja historia w BIK lub innej bazie danych nie jest dobra z punktu widzenia banku?” – zapytasz.

Odpowiedź jest prosta – przyjdź wtedy do Marketu Finansowego w Hali Mirowskiej. Mamy pożyczki i dla tych z dobra historią w bazach, jak i dla tych z nieco gorszą historią, jak i dla tych z całkiem złą historia i nawet dla tych z komornikiem. Mamy ofertę dla wszystkich, choć tak jak w życiu bywa, pożyczek nie otrzymują wszyscy. Ale u nas przynajmniej wyjaśnimy ci wszystko, nie zostaniesz sam na sam z bezdusznym komputerem.

Pożyczka online

Wygodna pożyczka online w zasadzie przeznaczona jest dla nielicznej grupy klientów skrupulatnie pilnujących swoich zobowiązań. Dla pozostałych to magia dwóch słów, która pryska po wprowadzeniu imienia, nazwiska i numeru PESEL do systemu banku – w tej samej chwili zapytanie wędruje do BIK i w ułamku sekundy algorytmy banku decydują o przyznaniu pożyczki lub odmowie. Nie masz możliwości wytłumaczenia dlaczego, przedstawienia innych dokumentów – jest tylko TAK lub NIE. Żadnej dyskusji. Dlatego zapraszamy do nas. My rozmawiamy z klientami. Doradzamy im. Znajdujemy rozwiązania finansowe. Jesteśmy zawsze po waszej stronie.

 

Bądź z nami i polub nas na:

1 thought on “Pożyczka online”

  1. Niestety muszę zgodzić się z autorem – mam stałą pracę i miałem kredyt w jednym z banków. Kilka rat spłaciłem z poślizgiem. A to z powodu przedłużonego urlopu, później z powodu choroby. Finalnie kredyt spłaciłem, ale mało nie doszło do windykacji. Kilka tygodni po spłaceniu kredytu, aplikowałem o kredyt on-line. Nie dostałem kredytu. Odmowa. Teraz wiem dlaczego. To czarna magia BIK…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.