Warszawa daje możliwości zaciągnięcia pożyczek, kredytów i chwilówek

Jak żyć z pożyczką w Warszawie?

Jak żyć z pożyczką w Warszawie?

Jak żyć z pożyczką w Warszawie? – Gotówka potrzebna była na gwałt i życie (jak zawsze) zmusiło cię do zaciągnięcia pożyczki. Mieszkaniec Warszawy ma znacznie większy wybór pożyczek niż mieszkaniec małego miasteczka, a więc powinien wybierać mądrze.

A jak wybiera?

No cóż, pieniądze są potrzebne natychmiast, na słupie był plakat, a numer telefonu wręcz prosił się, żeby go oderwać – był na takim paseczku do zerwania. Dzwonimy i miły Pan lub Pani obiecuje pożyczkę używając takich zwrotów kluczy:

  • “Będzie Pani/Pan zadowolony!”
  • “Taka kwota pożyczki to żaden problem – załatwimy to dla Pani… od ręki”

i potem okazuje się, że Pani lub Pan wziął najdroższą pożyczkę w kraju, w Europie, a może nawet na Świecie. Tak, tak na Świecie.

Czy wiecie Państwo, że większość firm udzielających pożyczek pozabankowych to podmioty zagraniczne? Czy wiecie Państwo, że w innych krajach nie mogą działać z takim rozmachem jak w Polsce, bo regulacje tych innych krajów powodują, że im  się to po prostu nie opłaca… A w Polsce mogą i korzystają. Oferują bardzo drogie pożyczki, a klienci nieświadomie pomagają im zarabiać (ci którzy spłacają) bo pośrednik kredytowy z plakatu/zrywki na słupie oferuje im najdroższą pożyczkę, bo na takiej najwięcej zarobi. Niektórym pośrednikom jeszcze mało i dodają swoją prowizję.

Jak żyć z pożyczką w Warszawie?

Dlatego Droga Pani, Drogi Panie pożyczaj mądrze i korzystaj z usług pośrednika, który nie będzie kierował się wysokością prowizji, a będzie chciał ci pomóc.  Nie zapraszaj pośrednika do swojego domu, lepiej odwiedź go w biurze i sprawdź ile lat tam już działa – będziesz miał pewność, że jeśli działa pod danym adresem dłużej niż 2 lata, to znaczy, że traktuje klientów uczciwie i  nie ucieka przed nimi. Kliknij tu, aby uzyskać dobrą pożyczkę

My zapraszamy do korzystania z usług Marketu Finansowego, gdyż nasi Doradcy mają stałe wynagrodzenie, więc polecają pożyczkę najbardziej dopasowaną do potrzeb klienta, a nie taką na której zarobią, bo nie mają takiej możliwości.

Zapraszamy na facebooka: https://www.facebook.com/marketfinanse/

Bądź z nami i polub nas na: