Pożyczka na dowód

Pożyczka na dowód

Pożyczka na dowód

Pożyczka na dowód – o taką pożyczkę często pytają klienci zachodzący do naszego punktu obsługi klienta w Hali Mirowskiej w Warszawie.

Czym tak kusi klientów pożyczka na dowód?

Odpowiedź jest zawarta oczywiście  w samym pytaniu – przychodzisz kliencie z dowodem osobistym, bez żadnych zaświadczeń, dokumentów, itp i dostajesz pieniądze. To takie proste – wystarczy dowód osobisty! Ale proste odpowiedzi w świecie finansów nie oznaczają, że banki i firmy pożyczkowe bazują faktycznie tylko na dowodzie osobistym. Klient okazujący tylko dowód osobisty sprawdzany jest w bazach takich jak BIK, BIG i innych (Więcej o bazach dłużników). Negatywny wpis: – o nieregularnym spłacaniu zobowiązań, – o zaległościach w spłatach innych pożyczek lub rachunków powoduje odmowę.

“Jak to odmowa – przecież to pożyczka na dowód?!” – pyta nie jeden zawiedziony klient.

Oto rozwiało się marzenie o łatwej pożyczce – bo okazało się, że pieniądze nie są tak łatwo dostępne. Pożyczka na dowód nie jest bowiem rozdawana wszystkim tym, którzy posiadają dowód osobisty. Pożyczka na dowód to rozwiązanie finansowe dla klientów mających pozytywną historię w bazach takich jak BIK, BIG i pozostałych.

Dzisiaj dobry klient z punktu widzenia banków, to nie klient, który (niespodzianka) nie figuruje w bazie. O nie, taki klient którego w bazie dłużników nie ma jest co najmniej podejrzany i wcale nie ułatwi mu to otrzymanie pożyczki. Dobry klient z punktu widzenia banku to taki, który korzystał wcześniej z kredytów, spłacał je regularnie i ma pozytywną historię w bazach dłużników. Taki klient udowodnił po prostu, że pozwala solidnie zarobić bankom i nie robi głupich numerów z ociąganiem się z terminowym spłacaniem długu. Taki klient rozumie, że swoją ciężką pracą wspiera wykonanie planów sprzedaży dyrektorów banków, doradców kredytowych, dzięki czemu zarząd banku otrzyma sowite premie, a doradcy kredytowi utrzymają swoje posady. Tak to po prostu wygląda.

Pożyczka na dowód

Pożyczka na dowód potrafi więc finalnie przynieść trochę rozczarowań sporej grupie klientów. Ja i moi koledzy z Marketu Finansowego nie zostawiamy takich klientów bez pomocy. Mamy inne alternatywne pożyczki i dlatego rzadko zdarza się, że klient przychodzący do nas po pożyczkę na dowód, wychodzi bez pożyczki. Owszem często wychodzi od nas bez pożyczki na dowód, ale za to wychodzi z inną nie tak atrakcyjnie nazwaną pożyczką.

Fakty są takie, że pośredniczymy w udzielaniu wielu pożyczek na dowód klientom niezadłużonym. To niezła oferta dla takich klientów. Ale fakty są również takie, że ci którzy nie dostaną takiej pożyczki też otrzymają finansowanie – bo to nasza robota – znaleźć najlepsze rozwiązanie finansowe dla klientów Marketu Finansowego. To nasza misja, jak mawia nasz szef :-)!

Bądź z nami i polub nas na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.