W Warszawie nawet z komornikiem otrzymasz pożyczkę. Pomagamy naszym klientom wybrnąć z trudnej sytuacji. Wydrukujemy raport BIK i wyjaśnimy zapisy.

Raporty BIK już dostępne w Markecie Finansowym

Raporty BIK już dostępne w Markecie Finansowym

Od 1 stycznia 2018 roku oferujemy nową usługę: Raporty BIK z analizą!

Starania o kredyt w bankach i firmach pozabankowych zakończyły się odmową?

Jednym z powodów może być negatywna ocena w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) lub innych bazach ( z tymi instytucjami współpracują wszystkie banki i większość firm pożyczkowych).  Z naszą pomocą uzyskasz raport z BIK, a co więcej, wyjaśnimy Ci wszystkie wątpliwości związane z informacjami tam zapisanymi.

Dlaczego warto co jakiś czas sprawdzać BIK?

Ponieważ pozwala to na monitorowanie ewentualnych nieścisłości. Błędy w systemie lub zaniedbania pracowników instytucji finansowych (tzw. czynnik ludzki) mogą spowodować, że w raporcie pojawią się zaległe zobowiązania, które wynikają po prostu z zapomnienia (typowym przykładem jest niezapłacony w terminie mandat za wykroczenie drogowe). Warto wówczas takie sytuacje wyjaśnić, ponieważ  mogą być one przyczyną odmownej decyzji kredytowej.

Sprawdź jak otrzymać pożyczkę, jeśli masz złą historię w BIK

Raporty BIK już dostępne w Markecie Finansowym w Warszawie

Cena tej usługi to 61,50 zł brutto ( w tym VAT 23%).

Uwaga! Teraz promocyjna cena 45 zł brutto od 20 lipca 2018 roku do odwołania! Skorzystaj bo naprawdę warto jeśli zamierzasz wziąć pożyczkę. 

Usługa dostępna tylko w naszym biurze w Hali Mirowskiej lokal 44  w Warszawie. Nie obsługujemy klientów zdalnie i przez internet. Konieczna jest wizyta w naszym biurze. Zapraszamy!

 

Bądź z nami i polub nas na: