Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Pożyczki Kredyty Ubezpieczenia Warszawa Hala Mirowska lokal 44 tel 22 760 12 27
Pożyczki Kredyty Ubezpieczenia Warszawa Hala Mirowska lokal 44 tel 22 760 12 27

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń to rodzaj pożyczki o którą często pytają klienci.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Przy tego rodzaju pożyczkach klient nie musi przedstawiać zaświadczeń o zarobkach, czyli konieczności spełnienia formalności związanych z potwierdzeniem źródeł dochodów, wysokością wynagrodzenia, rodzajem umowy w oparciu o którą jesteśmy zatrudnieni czy stażem pracy.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń to rozwiązanie dla ludzi, którzy muszą szybko otrzymać pożyczkę, zazwyczaj na krótki okres czasu (zwykle do 30 dni – tzw. chwilówka) i uzyskać środki w wysokości do 3 000 złotych. Pamiętajmy, że jednak oprócz dokumentu tożsamości klient musi mieć telefon komórkowy oraz konto osobiste na które zostanie przelana kwota pożyczki.

Ważnym czynnikiem decydującym o udzielaniu pożyczki na dowód bez zaświadczeń będzie także historia kredytowa klienta. Większość firm pożyczkowych sprawdzi klienta w bazach dłużników (BIK, BIG, KRD) i zweryfikuje, czy osoba ubiegająca się o pożyczkę nie posiada zaległych zobowiązań lub takich, których aktualnie nie spłaca terminowo.  Pozytywne dla klientów jest to, że ten rodzaj pożyczki ma bardzo dużą tzw. przyznawalność, co oznacza, że jest to kredyt o który może się starać praktycznie każdy z sukcesem, o ile ma pozytywną historie w bazach dłużników (bez zaległości).

Jeśli jesteś w bazie dłużników – kliknij tutaj

 

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń w Warszawie

W Markecie Finansowym około 30% udzielanych pożyczek to właśnie pożyczka na dowód bez żadnych zaświadczeń. Oczywiście, jeśli klient figuruje w bazie dłużników (a często nie jest tego świadom, co zdarza się w sytuacji, gdy nie uregulował mandatu i o tym zapomniał), to na miejscu możemy zaproponować takiemu klientowi inne pożyczki, z tym że wiąże się to z potrzebą udokumentowania osiąganych dochodów.

 

Podsumowanie

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń przeznaczona jest dla osób, które potrzebują szybko uzyskać pieniądze z minimum formalności z zastosowaniem uproszczonej procedury przyznawania takiej pożyczki. Jest to wygodne, doraźne rozwiązanie na krótki okres czasu, które doceniają nasi klienci. Jak już wspomnieliśmy powyżej, jest to popularny rodzaj pożyczki – takie pogotowie pożyczkowe, które pozwala załatać bieżącą dziurę finansową w domowym budżecie.

Kliknij tu – sprawdź jak wziąć pożyczkę szybko i sprawnie

Bądź z nami i polub nas na: