Jak nie stracić pracy - poradnik który każdy pracownik powinien przeczytać jeszcze na studiach

Jak nie stracić pracy – praktyczny poradnik dla każdego

Jak nie stracić pracy” – zanim kupisz i zaczniesz czytać ten poradnik, musisz wiedzieć, że nie jest to książka dla ludzi wierzących w uczciwość, sprawiedliwość, lojalność,przyjaźń i inne uczucia wyższego rzędu.

To jest poradnik dla tych, którzy pragną nie tylko przetrwać i nie stracić pracy, ale piąć się po szczeblach kariery. Zawartość tego poradnika może Cię zbulwersować, bo mówi wprost o tym co jest normą we współczesnym  środowisku pracy. Mowa o zakłamaniu, podpuszczaniu, molestowaniu seksualnym, poniżaniu pracownika, prywacie i nieliczeniu się z interesem firmy. Autor radzi jak poruszać się w takim środowisku i w jaki sposób się zachować by po prostu przetrwać.

Masz pracę?

Praca to szczęście i przywilej który docenia się dopiero wtedy, kiedy się ja straci. Każdy kto pracuje i zarabia, jest  w lepszej sytuacji od osoby, która nie ma pracy i regularnych dochodów.

“Jakiekolwiek pieniądze”  – przecież za darmo nie będę pracował, wiem, ile jestem wart – myślisz, i nawet nie wiesz, jak zaledwie kilkumiesięczne bezskuteczne poszukiwanie pracy potrafi zmienić ten punkt widzenia.

Mamy nadzieję, że dzięki temu poradnikowi właśnie Ty  nie stracisz pracy. Poradnik możesz kupić po kliknięciu na zielony przycisk poniżej. Nie zwlekaj bo naprawdę warto!

 

Jak nie stracić pracy - poradnik który każdy pracownik powinien przeczytać jeszcze na studiach
Jak nie stracić pracy – poradnik który każdy pracownik powinien przeczytać jeszcze na studiach
Bądź z nami i polub nas na: