Pożyczki bez BIK, a internet

Pożyczki bez BIK, a internet – to tak nie działa!

Pożyczki bez BIK – klienci szukający takich pożyczek w 90% są zadłużeni i co gorsze, nie obsługują tego zadłużenia. Dlatego znaleźli się w BIK. Pozostałe 10% klientów nawet nie wie, że jest w BIK, bo wpis wynika na przykład z niezapłaconego mandatu za wykroczenie drogowe.

Czy klienci wpisani do BIK są bez szans?

Jeśli chcieliby zaciągnąć pożyczkę przez internet, to sprawa jest z góry przegrana. Pożyczkobiorcy udzielający kredytów przez internet nastawieni są na masową klientelę i procesy mają tak ustawione, że nie ma tam miejsca na indywidualne podejście. Sprawdzane są bazy danych takie jak BIK i jeśli klient w niej figuruje to pożyczki nie otrzyma.

Jedna ta sama firma która odrzuciła klienta przez internet, może udzielić mu pożyczki jeśli klient skorzysta z usług pośrednika kredytowego.

Dlaczego?

Dlatego, że klient udowodnił, że istnieje :-)! Przyszedł do biura pośrednika, wylegitymował się dowodem i innymi dokumentami, a pośrednika poświadczył, że taki klient istnieje. Poza tym pośrednik kredytowy stosuje inne procedury wnioskowania o pożyczkę i może uwzględnić specyficzną sytuację klienta, wyszukując mu ofertę pożyczki najlepiej odpowiadającą potrzebom klienta. To dlatego, ponad 60% klientów, którzy przez internet nie dostali pożyczki, otrzyma ją w biurze pośrednika kredytowego.

Podsumowanie

Pożyczki bez BIK dla klientów z wpisem w BIK są na wyciągnięcie ręki, a nie myszki komputera. Trzeba tylko przyjść do Marketu Finansowego w Hali Mirowskiej i pozwolić nam znaleźć dla Państwa odpowiednią pożyczkę. Zapraszamy!

 

Bądź z nami i polub nas na: