Pożyczka na katamaran tylko w Warszawie. Bez poręczycieli.

Warszawa pożyczka – jak nie dać się oskubać

Warszawa pożyczka – jak nie dać się oskubać

Warszawa pożyczka – jak nie dać się oskubać – “Pożyczki Warszawa” – takie dwa słowa wpisują w Google osoby poszukujące miejsca gdzie mogą dostać pożyczkę w Warszawie.  Oraz uzyskać profesjonalną poradę w wyborze odpowiedniego rozwiązania finansowego.

I na szczęście tacy klienci najczęściej trafiają do dobrych, rzetelnych pośredników. Do pośredników, którzy nie pobierają dodatkowej prowizji za pośrednictwo, bo za to otrzymują wynagrodzenie od banków i instytucji pozabankowych, których produkty oferują. Tacy rzetelni pośrednicy mogą pobierać opłatę za doradztwo kredytowe lub za inne usługi, na przykład za wydruk i wyjaśnienie zapisów raportu BIK. Ale nie są to usługi związane z pośrednictwem kredytowym.

Warszawa pożyczka – jak nie dać się oskubać

Ale są też tacy klienci, którzy trafiają do pośredników kredytowych w Warszawie poprzez tak zwane “zrywki”. “Zrywki” to ogłoszenia wywieszone na słupach, ogrodzeniach, tablicach ogłoszeniowych i w tym przypadku, trzeba zachować wzmożoną czujność. Dlaczego wymagana jest czujność – ponieważ tutaj częściej można trafić na pośrednika, który od klienta pobiera dodatkową prowizję np. 30% od wypłaconej kwoty pożyczki. Klient pożycza netto (czyli tyle dostaje do ręki) 3000 zł, ponosi i tak duże koszty tej pożyczki na rzecz banku i jeszcze z tej kwoty musi oddać na przykład 900 zł pośrednikowi. Czyli w ręku klientowi zostaje 2100 zł. Niedawno jedna z naszych starszych klientek, która dowiedziała się, że w Markecie Finansowym nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, opowiedziała nam ze łzami w oczach, że kilka miesięcy temu pośrednik znaleziony ze “zrywki” po tym jak otrzymała pożyczkę, poszedł z nią do banku (pożyczki są przelewane na konto) i tam pobrał bez żadnego pokwitowania właśnie 900 zł. czyli 30% za pośrednictwo. Można “pogratulować” tupetu i współczuć klientce która trafiła na takiego pośrednika. Uwaga, cechą charakterystyczną takich pośredników jest to, że zmieniają co kilka miesięcy miejsca swojej działalności.

Podsumowując

Reasumując, nim zdecydujesz się na usługi jakiegoś pośrednika kredytowego, najpierw zadzwoń i dowiedz się o koszty. Jeśli pośrednik nie chce na ten temat rozmawiać, bo mówi, że przez telefon nie udziela takich informacji, to masz pewność, że źle trafiłeś i zadzwoń chociażby do nas do Marketu Finansowego w Warszawie.

Zobacz jak prosto otrzymasz u nas Chwilówkę

Bądź z nami i polub nas na: