Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy to przydatne narzędzie ułatwiające wybór optymalnego kredytu dla osób z dobrą historią w BIK. Pozostałym niespecjalnie się przyda… bo i tak nie otrzymają kredytu na tak dobrych warunkach, jeśli w ogóle go otrzymają. Ale to już inna historia.

Kalkulator kredytowy – czym jest i jak podejść do podawanych przez to narzędzie wyników?

Kalkulator kredytowy w internecie udostępniają prawie wyłącznie firmy, które na tym zarabiają.

Jak? To proste – wprowadzasz dane pożyczki, potem podstawowe dane osobowe i kalkulator “wypluwa” propozycje kredytów. Po wybraniu interesującej Klienta pożyczki, zostajesz albo przekierowany na stronę, gdzie poproszą cię o dalsze informacje, lub zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy. W obu przypadkach firma z której kalkulatora korzystasz zarobi na tobie, co nie jest niczym dziwnym, bo ponosi duże koszty. Czy wiesz, że za samo kliknięcie musi zapłacić wyszukiwarce od 5 do 20 zł. A to tylko początek kosztów jakie ponosi właściciel kalkulatora kredytowego.

Kalkulator kredytowy raczej nie wskaże najlepszego kredytu

W pierwszej kolejności wskaże pożyczki takich firm od których uzyskuje największe prowizje. Nie licz drogi kliencie na to, że ktoś tu dba o ciebie – nie tak działają algorytmy kalkulatorów kredytowych. Nawet jeśli na początku nawet wybierzesz najtańszy kredyt, to później może od podrożeć z każdą przez Ciebie podaną informacją.

Kalkulator kredytowy to iluzja,

taka sama jak nadzieja, że Doradca w banku zaproponuje ci najlepszy produkt kredytowy czy oszczędnościowy. Czy pamiętasz aferę z obligacjami GetBack z pierwszego półrocza 2018 roku, które to Doradcy bankowi wpychali swoim klientom, jako pewny zarobek? “Panie, to solidna spółka i zarobi Pan na tych obligacjach 6% rocznie, czyli 3 razy więcej niż na lokacie bankowej. Bezpieczna i pewna inwestycja.” I co….  zarobił tylko Citibank i inne banki, które za sprzedaż obligacji zgarnęły prowizję w wysokości 6%.   A klienci stracili wszystkie zainwestowane pieniądze. Tak samo z kredytami w bankach i innymi produktami. Doradca proponuje ci tylko te, za sprzedaż których otrzyma premię, lub wygra wyjazd na Majorkę, lub pozwoli mu wykonać plan i utrzymać się w pracy. Tak to działa!

Dlatego jeśli nie figurujesz w bazach dłużników idź po kredyt do banku. Jak figurujesz w bazach przyjdź po kredyt do Marketu Finansowego. Poczytaj jak dostać pożyczkę bez sprawdzania BIK

Bądź z nami i polub nas na: