Pożyczka bez KRD

Pożyczka bez KRD

Pożyczka bez KRD to poszukiwany przez klientów rodzaj pożyczek. Dlaczego?

Wiele osób wnioskujących o kredyt  bankowy, pożyczkę pozabankową lub chwilówkę, dostaje decyzję negatywną (odmowę) z powodu wpisu do bazy Krajowego Rejestr Długów (KRD).

KRD BIG SA zbiera i udostępnia dane na temat sytuacji finansowej firm oraz konsumentów. Biuro zajmuje się przyjmowaniem, przechowywaniem oraz udostępnianiem informacji i danych gospodarczych – są to zarówno dane o zadłużeniu, jak i terminowym wywiązywaniu się ze zobowiązań przez firmy i konsumentów, a więc dane kompleksowe i mające duży wpływ na określenie zdolności kredytowej klientów banków i firm pozabankowych.

Bazy dłużników

Wspólną cechą KRD i BIK jest to, iż są to bazy dłużników. Jednakże do KRD można trafić nie tylko z powodu niespłacanych pożyczek pozabankowych i kredytów (jak do BIK), ale z  również innych powodów. Najczęstsze z nich to:

-niezapłacone mandaty (policja, transport miejski, straż miejska, kolej, itp.),

-niezapłacone rachunki za media (czynsz, gaz, światło, telefon),

-niespłacane pożyczki pozabankowe.

Wpis w KRD nie oznacza jednak katastrofy. Po pierwsze po spłacie długów dane są usuwane z bazy. Po drugie część firm pożyczkowych nie weryfikuje KRD, lub akceptują pewne niewielkie kwoty zadłużenia.

Na co uważać, szukając pożyczki bez KRD?

Wiele firm i osób fizycznych informuje, iż udzielając pożyczki nie weryfikują KRD i dochodów lecz są to albo pożyczki pod zastaw, z zabezpieczeniem lub poręczeniem.

Istnieją jednakże  firmy, które udzielają takich pożyczek bez zabezpieczenia, ale warunkiem jest uzyskiwanie dochodów.

Jak dotrzeć do takich firm?

Odpowiedź jest prosta. Zgłoś się do nas. Mamy szeroką ofertę pożyczek pozabankowych, akceptujących wpis w KRD. Poza tym w naszej ofercie są pożyczki całkowicie bez weryfikacji  w bazie KRD.

Nie czekaj  i już teraz zgłoś się do nas po pożyczkę bez KRD bez zastawu i zabezpieczeń.

Bądź z nami i polub nas na: