Ubezpieczenie na życie Warszawa Śródmieście, Wola, Ochota, Praga, Ursynów, Zoliborz

Bierzesz pożyczkę – ubezpiecz się na życie bo warto!

Bierzesz pożyczkę – ubezpiecz się na życie bo warto!

Czy warto ubezpieczyć się na życie?

To zależy. Jeśli masz oszczędności i wystarczające zasoby finansowe, aby przetrwać niespodziewane zawirowania losowe to niekoniecznie. Ale…

Jeśli zaciągasz pożyczkę lub kredyt to znaczy, że nie masz oszczędności na czarną godzinę. Pożyczka gotówkowa lub kredyt to zobowiązanie na okres od kilku miesięcy do kilku lat. A w tym czasie możesz zachorować, ulec wypadkowi i będziesz potrzebował pieniędzy na leczenie, lub  może nawet zdarzyć się najgorsze – czyli wpadniesz pod samochód i pożegnasz się z tym światem.  Zadaj sobie pytanie jak sobie ty poradzisz lub twoi bliscy w każdej z tych sytuacji?

Bierzesz pożyczkę – ubezpiecz się na życie bo warto!

Przykład z życia – jeden z naszych klientów, weterynarz prowadził własną praktykę weterynaryjną, co oznacza, że nie ma stałego dochodu. Jadąc samochodem do klienta na oblodzonej drodze spowodował wypadek, w wyniku którego spędził  miesiąc w szpitalu na leczeniu, a rehabilitacja trwała następne 3 miesiące – w tym czasie nie osiągał dochodów, a raty kredytu były do spłaty. To był trudny okres w jego życiu, musiał ratować się kolejną pożyczką, przeznaczoną na spłatę rat poprzedniej oraz na naprawę samochodu bo nie miał wykupionego autocasco.

Sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń samochodu, mieszkań…

A gdyby miał ubezpieczenie na życie, to za każdy dzień pobytu w szpitalu otrzymałby świadczenie ubezpieczeniowe i w zależności od wariantu ubezpieczenia, otrzymałby mniejszą lub większą kwotę z przeznaczeniem na rehabilitację. Do tego gdyby miał ubezpieczenie autocasco nie musiałby kolejną pożyczką finansować kosztów naprawy samochodu, w jego przypadku narzędzia pracy, bo bez samochodu nie może dojeżdżać do klientów.

Sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń na życie

Oczywiście inaczej wyglądałaby sytuacja tego klienta gdyby miał oszczędności, ale akurat nie miał. Więc na pytanie czy warto się ubezpieczać, odpowiedź brzmi – trzeba jeśli nie ma się gotówki na tzw. czarną godzinę.

Pomożemy Ci wybrać odpowiednie ubezpieczenie na życie, wypadkowe, mieszkania, domu i podróżne – zadzwoń do nas: 600 006 790.

Bądź z nami i polub nas na: