Szybka gotówka Warszawa

Szybka gotówka Warszawa

Szybka gotówka Warszawa – pożyczka od ręki. Przyjdź do nas – sprawdzimy ile możemy Ci pożyczyć. Decyzja tylko w 15 minut. Bezstresowo. Profesjonalnie. Mamy w ofercie ponad 20 różnych pożyczek pozabankowych i kilka bankowych. Jest to najszersza oferta pożyczek w Warszawie i to wszystko w jednym miejscu – w dogodnie położonej wszystkim znanej Hali Mirowskiej w Warszawie.

Szybka gotówka Warszawa

Klienci których obsługujemy zazwyczaj potrzebują szybko pieniędzy. W porównaniu z większością banków u nas na decyzję i przyznaniu pożyczki czeka się około 15 minut. Doradzimy i pomożemy wypełnić wniosek kredytowy i wyczerpująco wyjaśnimy zapisy umowy pożyczkowej.

Podpowiadamy na co zwrócić uwagę decydując się na pożyczkę.

  1. Wysokość miesięcznej raty spłaty pożyczki to najważniejszy parametr. Jeśli twoje dochody miesięczne wynoszą  1000 zł to nie możesz wybrać pożyczki, której miesięczna rata wynosi 500 zł, bo inaczej albo nie starczy ci na życie, albo nie będziesz mógł spłacać pożyczki. W takim przypadku poproś o rozłożenie sumy pożyczki na więcej rat, aby wysokość raty miesięcznej była niższa.
  2. Długość okresu na jaki udzielono pożyczki. To ważny parametr bo jak już wyjaśniliśmy wyżej od ilości rat zależy wysokość miesięcznej raty. Pamiętaj, aby ta wybrać wysokość raty miesięcznej i okres spłaty pożyczki, abyś mógł bez problemu utrzymać się i spłacać pożyczkę, ale okres spłaty pożyczki powinien być najkrótszy bo wtedy mniej  pożyczka będzie cię kosztować.

Jeśli więc potrzebujesz szybko gotówki w Warszawie to przyjdź do nas. Kwota maksymalna pożyczek to 20 000 zł.

Aby dowiedzieć się więcej jeśli chodzi o kliknij tutaj

Podstawowe dokumenty jakie musisz przedstawić to:

  • dowód osobisty
  • potwierdzenie dochodów
  • Nr rachunku bankowego na który ma być przelana kwota pożyczki ( jeśli przyjedziesz do nas przed 12:00 to w przypadku pozytywnej decyzji pożyczkę będziesz miał na swoim koncie w tym samym dniu!)

Bierzesz pożyczkę – rozważ ubezpieczenie na życie na wypadek pobytu w szpitalu lub nieszczęśliwego wypadku, który uniemożliwi ci osiąganie dochodu.  Więcej na ten temat przeczytasz tutaj – kliknij tu.

Bądź z nami i polub nas na: