Pożyczki bez BIK

Pożyczki bez BIK

Pożyczki bez BIK – mamy pożyczki dla osób zadłużonych i wpisanych do baz dłużników. Decyzja w 15 minut, duża przyznawalność. Ostatnia deska ratunku! To nie żart – kiedy rozmawiam z naszymi klientami to rzeczywiście widzę, że możemy pomóc ludziom, którym ta pomoc jest bardzo potrzebna.

Czasami w życiu są takie sytuacje, że nie zostały zapłacone mandaty, rata pożyczki, rachunki za prąd, itp – w takiej sytuacji możesz mieć negatywny wpis w BIK lub innej bazie dłużników, a jest ich sporo (Tu znajdziesz więcej o bazach dłużników) w Polsce. Na szczęście jeśli nie jesteś wpisany do wszystkich baz to masz dużą szansą na otrzymanie pożyczki za naszym pośrednictwem. Ale jeśli figurujesz jako dłużnik nie spłacający swoich zobowiązań we wszystkich bazach, szanse na pożyczkę są zerowe nie tylko  w bankach, ale również w firmach pozabankowych. Pozostają tak zwane pożyczki prywatne, ale zdecydowanie nie polecam tego rozwiązania. Nie wiadomo kim jest pożyczkodawca jakich zabezpieczeń zażąda i jaki będzie finalny koszt takiej pożyczki, a zakładaj, że będzie znacznie gorzej niż twoje prognozy.

Pożyczki bez BIK

Dlatego mam ogromną satysfakcję, kiedy otrzymuje pożyczkę klient, któremu te pieniądze ratują zdrowie, reputację, rodzinę. Oczywiście wiem, że pożyczki w udzielaniu których pośredniczymy jako Market Finansowy nie są optymalnym rozwiązaniem, ale z reguły są jedynym dostępnym rozwiązaniem dla naszych klientów. Jedynym rozsądnym dostępnym rozwiązaniem.

Bo jaki wybór ma klient z negatywnym wpisem w BIK?

W banku nie otrzyma pożyczki, pożyczki prywatne to… no, nie polecam. Pozostaje jeszcze lombard i zastawienie cennych przedmiotów. Ale to sposób na pożyczenie pieniędzy kiedy jesteś wpisany do wszystkich baz dłużników.

Pożyczki bez BIK – to poszukiwane pożyczki w całej Polsce. Z tego rodzaju klientami rozmawiam szczerze i od razu pytam, w ilu bazach mają negatywy wpis, bo część klientów ma tę informację. Dlaczego pytam? Bo znając te bazy możemy wprowadzając wnioski kredytowe kierować je do tych firm które nie weryfikują klienta w tych właśnie bazach. Oszczędza to czas i działa na korzyść klienta, bo zapytanie zawsze jest odnotowywane w bazie, a lepiej takich zapytań nie generować zbyt wiele.

Są tacy klienci, którzy “nie pamiętają” że są wpisani w bazach.  A po wprowadzeniu do systemu pierwszego wniosku okazuje się, że system daje sygnał, klient figuruje w bazie i jest odmowa pożyczki. I nagle klient odzyskuje pamięć, choć czasami również nie do końca. Natomiast klient który od razu mówi, jestem w tej  i tej bazie, ma większą szanse na pożyczkę i niepotrzebnymi wnioskami nie psuje sobie dodatkowo historii w bazach.

Masz kłopot z otrzymaniem pożyczki w banku – szukasz pożyczki bez BIK – zapraszamy do Marketu Finansowego! Pamiętaj, że zawsze jesteśmy po Twojej stronie!

Bądź z nami i polub nas na: